RetailAllocation_PL

Retail Allocation

Esprit jest marką modową i lifestyle’ową, która reprezentuje sobą jakość, najnowsze trendy i wybitny design. Jednak doskonały produkt nie wystarczy: liczą się ludzie. Z racji swojej wielkości firma Esprit ma ponad 10 działów zaangażowanych w proces dystrybucji. Ten dział naszej firmy jest szczególnie ekscytujący. Czeka tu na Ciebie wiele aktywnych i inspirujących zadań.

Dział Retail Allocation zaangażowany jest w cały proces dystrybucji towarów przychodzących i wychodzących na wszystkich kanałach, które obejmują sprzedaż internetową, detaliczną i hurtową. Nieustannie komunikujemy się ze wszystkimi działami zaangażowanymi w proces dystrybucji, ponieważ jesteśmy ostatnim przystankiem na drodze produktu z magazynu do sklepów. 

Jeżeli kochasz pracę z liczbami i KPI, jesteś czarodziejem Excela, chętnie rozwiązujesz problemy, cieszysz się na myśl o komunikacji z kolegami na całym świecie, a praca w procesie dystrybucji sprawia, że Twoje serce zaczyna bić szybciej, znajdź idealną posadę dla siebie w serwisie Job Finder!

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS