Retail_PL

Handel detaliczny

Praca bezpośrednio w jednym z naszych sklepów jest wyjątkową szansą, żeby połączyć ze sobą świat mody i kontakt z ludźmi. W końcu fakt, że jesteś pierwszym kontaktem klientów z naszą marką, czyni z Ciebie ambasadora Esprit – i to za każdym razem, kiedy wchodzisz na sklepowy parkiet.

Czy potrafisz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu pozytywnego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów i szczególne angażować się na rzecz zwiększenia sprzedaży i zadowolenia klientów?     Jako pracownik w handlu detalicznym będziesz blisko współpracował z klientami, żeby zrozumieć ich potrzeby, odpowiedzieć na ich pytania na temat naszych produktów i polecić im właściwe rozwiązania. Poza bezpośrednim wspieraniem klientów kluczową częścią Twojej pracy będzie przeprowadzanie transakcji i pomoc w rozmieszczaniu towarów w sali sklepowej. Masz naturalną umiejętność szybkiego rozwiązywania zażaleń klientów i tworzenia pozytywnej atmosfery w każdym kontakcie osobistym. A Twoja pasja i znajomość najnowszych trendów są kluczowe, żeby przekraczać oczekiwania i inspirować naszych klientów.

Szukamy energicznych, rzetelnych pracowników sprzedaży detalicznej dla wzmocnienia naszego globalnego zespołu sprzedaży. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i kochasz pracę w dziedzinie mody, chętnie Cię poznamy!

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii