Stores_PL

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do naszego globalnego Zespołu Sprzedaży!

Sprawianie, żeby zakupy były dla naszych klientów fantastycznym przeżyciem, to zawsze nasz priorytet. W Esprit jesteśmy dumni z tego, że oferujemy klientom inspirującą podróż od chwili, kiedy wejdą do jednego z naszych sklepów, aż do momentu, kiedy wyjdą z idealnym nowym zakupem.

Lubisz kontakt z ludźmi i kochasz pracować w świecie mody? Dołącz do naszego globalnego zespołu sprzedaży w jednym ze
sklepów i ciesz się z bycia częścią rodziny Esprit!

Inspirujemy ludzi

Nasze lokalizacje na całym świecie zapewniają atmosferę, która inspiruje zarówno naszych klientów, jak i pracowników. Praca bezpośrednio na przecięciu naszej marki i doświadczenia klienckiego to wyjątkowa szansa na połączenie kontaktu z ludźmi i świata mody – a to wszystko podczas pracy w dynamicznym, przyjaznym i ambitnym zespole. W końcu fakt, że jesteś pierwszym kontaktem klientów z naszą marką, czyni z Ciebie ambasadorem Esprit – i to za każdym razem, kiedy wchodzisz na salę sprzedaży. Twoja pasja i wiedza na temat najnowszych trendów są kluczowe, żeby przekroczyć oczekiwania i zainspirować naszych klientów. 

Twoje korzyści

Bycie częścią rodziny Esprit niesie ze sobą wiele korzyści! Ciesz się ekscytującą karierą z wieloma atrakcyjnymi świadczeniami w dynamicznej atmosferze pracy. W Esprit oferujemy naszym pracownikom częściowo elastyczny czas pracy, atrakcyjne zniżki dla pracowników w sklepach i online, globalny plan ubezpieczeń, kulturę pracy opartą na różnorodności i równości, kulturę firmy, w której wszyscy są ze sobą na „Ty”, atmosferę wsparcia i atrakcyjny system motywacyjny, indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, programy dla nowych pracowników zapewniające Ci najlepszy możliwy start, firmę, dla której zrównoważony rozwój to nie puste słowa, imprezy firmowe, ciekawe gry zespołowe, politykę otwartych drzwi, i dużo więcej! Przyjrzyj się dostępnym stanowiskom poniżej i przekonaj się sam, jakie korzyści daje praca w Esprit!

Kierownik sklepu

Kierownicy sklepów w Esprit motywują i prowadzą zespół danego sklepu, określają strategie sklepu, optymalizują wizyty klientów, dokonują zakupów i zapewniają rentowność sklepu. Jako kierownik sklepu potrafisz zagwarantować wysoki poziom zadowolenia klientów poprzez doskonały serwis, prezentację sklepu i zapewnienie pomocy ze strony członków zespołu.

Kierownik sprzedaży

Twoją rolą jako kierownika sprzedaży jest prowadzenie, kierowanie i motywowanie zespołu sprzedaży w celu osiągnięcia celów sprzedaży wytyczonych przez kierownictwo centralne. Razem z kierownikiem sklepu dopasowujesz i wcielasz w życie strategiczne plany sprzedaży danego sklepu, żeby identyfikować odpowiednie cele biznesowe i tym samym tworzyć nowe możliwości sprzedaży. Ty i Twój zespół zapewniacie profesjonalny i doskonały poziom obsługi istniejących i nowych klientów. 

Kierownik handlowy

Nadzorowanie codziennej działalności i zdobywanie nowych możliwości biznesowych dla sklepu to główne zadania kierowników handlowych w Esprit. Twoją motywacją jest dbanie o relacje z klientami i przeprowadzanie projektów od pierwszego pomysłu do zakończenia, a równocześnie identyfikowanie obszarów ryzyka i zapobieganie im. Jeżeli komunikacja, praca zespołowa, przywództwo i zdolności analityczne są Twoją drugą naturą, chętnie Cię poznamy!

Floor Manager

Masz wybitne zdolności międzyludzkie, wyczucie w obsłudze klienta i zdolność do wielozadaniowości w sytuacji stresowej. Dbałość o porządek w sklepie i odpowiednią prezentację są kluczowe dla tej pozycji i powinny leżeć w Twojej naturze. Prezentowanie artykułów, odpowiadanie na pytania klientów albo pracowników, doradzanie klientom przy zakupie, nadzorowanie dostaw, zapewnianie osiągnięcia celów sprzedaży, zarządzanie zespołem i motywowanie go są częścią Twojej codziennej pracy jako Floor Managera.

Visual Merchandiser

Porywanie wyobraźni i uwagi klientów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz naszych sklepów, to zadania na pozycji Visual Merchandisera. W tej roli wykorzystujesz Twoje umiejętności z zakresu designu, żeby przyczynić się do promowania wizerunku sklepu, produktów i usług poprzez zapewnienie optymalnej estetyki. Ta pozycja wymaga talentu do rozpoznawania potrzeb poszczególnych sklepów oraz organizacji materiałów wizualnych w sklepie w celu zwiększenia dochodów. Twoje umiejętności designerskie pomogą promować produkty, markę i wizerunek Esprit poprzez tworzenie witryn, które przyciągają wzrok dzięki kombinacji elementów wizualnych i graficznych oraz optymalnego oświetlenia. Czy jesteś gotowy tworzyć inspirujące przestrzenie? Ubiegaj się jako Visual Merchandiser w Esprit – dajemy Ci pole do popisu!

Magazynier

Pracownik Stockroom Associate korzysta ze swoich zdolności w zakresie planowania i organizacji, żeby zagwarantować optymalną strukturę w magazynie i sklepie. Ta rola wymaga zwracania uwagi na najmniejsze detale, zdolności do wykonywania średnio ciężkiej do ciężkiej pracy fizycznej oraz znacznych zdolności organizacyjnych w celu zapewnienia płynnej działalności. Celem jest zapewnienie dostępności wszystkich produktów, aby umożliwić klientom przyjemne doświadczenie zakupowe. Czy uważasz się za kogoś, kto zawsze potrafi zachować kontrolę nad procesami w sklepie i na zapleczu? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

 
Ładowanie...
Zapisz kategorię jako kanał RSS
Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 3, wyniki od 1 do 20
Tytuł Dział Data Sort descending Lokalizacja
Wyczyść filtr
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-08-03 Berlin, Deutschland, 10117
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-08-02 Montabaur, Deutschland, 56410
Sales Associate (m/w/d) in Vollzeit -befristet- Sales Associate 2020-08-01 Parsdorf, Deutschland, 85591
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-07-31 Soltau, Deutschland, 29614
Aushilfe (m/w/d) auf 450 €-Basis -befristet- Aushilfe 2020-07-31 Soltau, Deutschland, 29614
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-07-31 Soltau, Deutschland, 29614
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-07-31 München, Deutschland, 85599
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-07-31 München, Deutschland, 80331
Merchandise Planner
Merchandise Planner 2020-07-30
Merchandise Management 2020-07-30 Antwerpen, Belgium, 2000
Aushilfe (m/w/d) -befristet- Aushilfe 2020-07-30 München, Deutschland, 80331
Store Manager (m/w/d) Store Manager 2020-07-29 Stuhr, Deutschland, 28816
Aushilfe (m/w/d) auf 450 €-Basis -befristet- Aushilfe 2020-07-29 Göttingen, Deutschland, 37073
Aushilfe (m/w/d) auf 450 €-Basis -befristet- Aushilfe 2020-07-28 Freiburg, Deutschland, 79098
Store Manager (m/w/d) -befristet- Store Manager 2020-07-28 Kassel, Deutschland, 34117
Sales Associate (Mitarbeiter/in im Verkauf) (m/w, 70%) Sales Associate 2020-07-27 Bern, Schweiz, 3011
Store Manager (m/w 100%) Store Manager 2020-07-27 Zürich, Schweiz, 8001
Sales Associate auf Stundenlohnbasis (flexible Mitarbeiter/in im Verkauf) (m/w) Sales Associate 2020-07-27 Spreitenbach, Schweiz, 8957
Sales Associate auf Stundenlohnbasis (flexible Mitarbeiter/in im Verkauf) (m/w) Sales Associate 2020-07-27 Suhr, Schweiz, 5034
Aushilfe (m/w/d) auf 450 €-Basis -befristet- Aushilfe 2020-07-25 Lüneburg, Deutschland, 21335
Sales Associate auf Stundenlohnbasis (flexible Mitarbeiter/in im Verkauf) (m/w) Aushilfe 2020-07-24 Zürich, Schweiz, 8045